slide

O nás

Společnost JF Cars s.r.o. – pneuservis Dědeček působí v Hradci Králové od roku 2018 na adrese Kydlinovská 161/101. Naše počátky se však datují již od roku 2005. Zabýváme se autoservisem a pneuservisem osobních vozidel a dodávek.

Technologie HunterOvěřená kvalita
Jsme vybaveni nejmodernější technologii ve všech provozovaných činnostech. Můžete se spolehnout na naši odbornost a 100 % kvalitu provedení.
i1

Na podvozkové části jsme vybaveni od společnosti Hunter, který je světovou špičkou. Zabýváme se kompletní problematikou nevyváženosti kol s řešením vibrací do volantu, to vše umíme eliminovat pomocí přítlačného válce na naší nejmodernější vyvažovačce Hunter RFE s přítlačným válcem.

i2

Pro přezutí pneumatik máme automatickou zouvačku od společnosti Hunter, která přezuje jakoukoli pneumatiku do velikosti ráfku 30“, a to bez jakéhokoliv poškození vašeho disku.

i3

Pro seřízení geometrie jsme vybaveni přístrojem světové úrovně, a to 3D geometrii Hunter.

opravy provadime do 24 hodin
Opravy v 95 % provádíme do 24 hodin od předání vozidla.

Zkušený tým mechaniků

Členové našeho týmu automechaniků prošli letitou praxí značkového autoservisu. Nasbírali zkušenosti, které nyní využívají u nás a kvalitu jejich práce si může užít i vaše auto.

Spolehlivé náhradní díly

V JF Cars dbáme na nejvyšší možnou kvalitu, proto u nás hledejte jen ty nejkvalitnější náhradní díly.

Plnění klimatizací Bosch

Plnění autoklimatizací provádíme za pomocí plniček Bosch, a to v obou plynech: R134a i HFO1234YF.

Diagnostika Bosch

K určení diagnostických závad používáme licencovanou diagnostiku od společnosti Bosch v provedení KTS 560

rezervace terminu
Hledáte kvalitní autoservis v HK?
Neváhejte a obraťte se na náš tým, který k vám bude přistupovat individuálně a s největší možnou pečlivostí. Vše řešíme v nejkratším možném čase.
budeme se na vás těšit - tým jf cars
1